"SATIN AL" butonuna tıkladıktan sonra gelen formu lütfen doğru doldurunuz. Aksi takdirde yüklemeniz gerçekleştirilmez, size arayıp veya mail atıp bilgi sağlayın.

Aynı hesap için aynı veya farklı paketleri aynı gün ya da farklı günlerde alabilmeniz için 0555 195 16 11 numaralı telefondan onay almanız gerekmektedir.

Alacağınız pakette bulunan "SATIN AL" butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki form'u eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Form'u gönderdikten sonra ekranınıza ödeme bilgileriniz gelicektir. Ödeme bilgilerine ödemeyi ulaştırdıktan sonra satın almış olursunuz.

Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yok. Kesinlikle bizimle şifrenizi paylaşmıyorsunuz. %100 güvenlik sağlanıyor.

Tabii ki de hayır, profilinizin sadece kullanıcı adını aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler atılmaz, yapılmaz.

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır.Yani kısaca, hayır öğrenemezler.

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır.Yani kısaca, hayır öğrenemezler.

Eğer kartınız veya banka hesabınız yoksa sipariş vereceğiniz bankalardan birinin Atm'sinden kartsız işlem ile Havale veya EFT yapabilirsiniz. Kartsız işlem yapacaksanız yukarıda belirtilen YETKİLİ KİŞİLER'den herhangi birine Mesaj olarak havale veya eft yaptığınız TC KİMLİK numarasının ilk üç hanesini atınız Örnek Mesaj İçeriği: TC Kimlik:123.. Ad Soyad: Ali Kemal Banka:Ziraat Sipariş Kodu:HN-7813

İş Ortaklarımız